Mobil Oyun OYUN

Android Tablet ve Katlanabilir Telefonlarda Oynanacak 5 Oyun

Bu oyunlar daha geniş ekran alanından en iyi şekilde yararlanır.

1. Honkai: Yıldız Raylı
2023’ün tabletlerdeki en iyi oyun uygulaması seçilen Honkai: Star Rail , orijinal karakterleri ve dengeli bir dünya inşasını, daha büyük ekranda harika bir şekilde hayat bulan heyecan verici savaşlara getiriyor. Grafikleri seçtiğiniz kaliteye ve kare hızına göre ölçeklendirmek için tam özelleştirme seçenekleri ve ekran boyutunuza göre sezgisel ve rahat olan yeniden eşlenebilir kontroller ile bu oyun, daha büyük bir ekranda görülmeye değer bir manzaradır.

2. Diablo Ölümsüz
Diablo Immortal’ı bir Android tablette veya katlanabilir telefonda oynadığınızda parmaklarınız ekranda daha az alan kaplar, böylece aksiyonu daha fazla görebilirsiniz. Oyun aynı zamanda bölünmüş ekran modunda çalışacak şekilde tasarlanmıştır, böylece geniş ekran cihazınızda aynı anda birden fazla görevi gerçekleştirebilir ve birden fazla uygulamayı kullanabilirsiniz. Ekranda başka bir uygulama açıldığında oyun ve kontrolleri sorunsuz bir şekilde yeniden boyutlandırılacaktır.

3. Klanlar Çatışması
Clash of Clans’da oyunu katlanabilir bir telefonun hem dış hem de iç ekranında oynayabilirsiniz, çünkü cihazınızı açtığınızda oyun sürekli olarak oynanacaktır. Diablo Immortal’a benzer şekilde, ekranınızı bölerseniz ve diğer uygulamaları kontrol ederken oyun oynarsanız oyun da otomatik olarak yeniden boyutlandırılacaktır. Öyleyse devam edin ve oyunu oynamayı bırakmanıza gerek kalmadan savaşları nasıl kazanacağınızı veya arkadaşlarınıza yetişmek için mesaj göndereceğinizi gösteren YouTube eğitimlerini izleyin.

4. UNO!™Mobil
UNO!™Mobile artık oyunu Android katlanabilir telefonlarda ve tabletlerde yatay yönde oynamayı destekliyor. Daha büyük ekranda UNO kartlarının daha net görüntülenmesi ve daha zengin grafiklerle UNO savaşlarının keyfini çıkarın.

5. League of Legends: Vahşi Yarık
League of Legends: Wild Rift’in geliştiricisi ve yayıncısı Riot Games , daha geniş ekran alanı ve daha yüksek ekran çözünürlüğünden yararlanmak için oyunun arayüzünü ölçeklendirdi ve oyunun grafiklerini güçlendirdi. Sonuç olarak, daha keskin grafikler ve kontrollerinize dokunmak için daha fazla alan fark edeceksiniz. Riot Games, oyunun daha büyük ekranlarda sorunsuzca çalışması ve savaşlar sırasında dokunuşlarınıza anında tepki vermesi için performans güncellemeleri de yaptı.

Android tabletler ve katlanabilir telefonlar için optimize edilen bu oyunlar, bugün Google Play’de mevcut.

Cevap Yaz