PROGRAMLAR

WinRAR – Dosya Sıkıştırıcı

WinRAR , bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı basit ve etkili bir şekilde sıkıştırıp açabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır . Bu güçlü yazılım, dosya organizasyonu, depolama ve veri aktarım süreçlerinin optimize edilmesini kolaylaştırır. Buna ek olarak program, Windows içerik menüsüne sorunsuz bir şekilde entegre olarak bilgisayarınızdaki herhangi bir öğeyle saniyeler içinde bir RAR veya ZIP dosyası oluşturmanıza olanak tanır. Dosyalarınızla verimli ve güvenli bir şekilde çalışmak için WinRAR’ı ücretsiz indirin.

Güçlü sıkıştırma kapasitesi
WinRAR, kaliteden ödün vermeden dosyalarınızın boyutunu azaltmanıza olanak tanır. Bu aracın sıkıştırma verimliliği, hem sabit disk alanından tasarruf etmek hem de dosya aktarımlarını hızlandırmak açısından eşsizdir. Ayrıca, dosyaları sıkıştırılmış formatlardan mümkün olan en kısa sürede çıkarmanıza yardımcı olmak için yüksek sıkıştırma ve sıkıştırmayı açma hızlarına sahiptir. Formatı ne olursa olsun, bilgisayarınızdaki herhangi bir şeyin sıkıştırmasını açmak için simgesine çift tıklamanız yeterlidir.

Çok çeşitli formatlarla uyumlu
WinRAR çeşitli formatları destekler, böylece her zaman ZIP, RAR veya 7Z dosyalarıyla çalışabilirsiniz. Bunun ötesinde, dosyalarınızı sıkıştırırken bu araç, diğerlerinin yanı sıra CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR ve ISO formatlarını destekler. Bu uygulamanın çok yönlülüğü, onu günlük yaşamınız için vazgeçilmez bir araç haline getiriyor.

Dosyalar için parola koruması
Bu araçla çalışırken belgelerinizi Rinjdael (AES-128), dijital imzalar veya değişiklik engellemeyle şifreleyebilirsiniz. Bu ek güvenlik katmanıyla belgelerinizi sıkıştırırken, açarken veya aktarırken kişisel bilgilerinizi koruyabilirsiniz.

Geniş özellik yelpazesiyle dosya yönetim sisteminizi optimize etmek için WinRAR’ı ücretsiz indirin.

DOWNLOAD / İNDİR

Cevap Yaz